Düşük maliyet, Yüksek fayda

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi sonucunda son kullanıcın en pratik hali ile güvenliği üst seviyede tutarak yük sabitlemesi ve yük kaldırması için kullanılacak malzemelerin modellemesi ve üretimi modern tesisimizde üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Kaydırmaz Bantlar

Kaydırmaz Bantlar

Bilindiği üzere lashing kıstasları genellikle ” best practise ” yani iyi uygulamalar dan esinlenerek belirlenmiş ve matematiksel hesaplara dökülmüştür. Bu hesaplamalar yapılırken de belirli formülasyonlar tanzim edilmiş ve bu formüslasyonların en önemli unsuru kullanılacak malzememeyi birer bir ilgilendiren sürtünme katsayılarıdır. Geçmişte sürtünme katsayılarını artırmak için tahta, takoz gibi malzemeler kullanılmaktayken 2000’li yılların başında daha çok sürtünme yaratan kaydırmaz bantların yani anti splitlerin piyasaya sürülmesi ile beraber kullanılan diğer lashing malzemelerinin sarfiyatında da tasarrufa gidilmiştir.

  • %100 gerçek sürtünme değerleri.
  • Tüm taşıma hatlarının ( shipping lines ) belirlediği kıstaslar da üretim.
  • Belirli kalınlık ve ölçülerde tedarik.
  • İthal ve yerli olarak iki farklı seçenek.

Ürün Görselleri

Kaydırmaz bantlarımız sürtünme kat sayısını artırmak için taşıyıcı kap ve taşınan emtia arasına konulabileceği gibi, lashing ( yük sabitleme ) malzemelerinin demir ile temas ettiği noktalara da konulmak sureti ile taşıma süresi boyunca lashing malzemelerine zarar gelmesini engeller ve hesaplamalar sonucu kullanılan lashing halatlarının nihai destinasyona kadar sağlam ve zarar görmeden ulaşmasını sağlar.

Modern taşıma üniteleri ve sürekli kendini geliştiren taşıma hatları ile beraber daha hacimli ve daha ağır ürünlerin taşınması artık günümüzde mümkün olmak ile beraber. Bu gibi emtialar genellikle flatrack konteynerler üzerinde sevk edilmektedir ve bu sevklerde yapılması zorunlu olan lashing ( yük sabitleme ) malzemeleri arasında olmazsa olmaz olan kaydırmaz bantlar için daha fazla bilgi almak isterseniz bizler ile temas kurabilir ve rekabetçi fiyatlarımız dan yararlanabilirsiniz.

admin

Yorumlar kapalı.