Düşük maliyet, Yüksek fayda

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi sonucunda son kullanıcın en pratik hali ile güvenliği üst seviyede tutarak yük sabitlemesi ve yük kaldırması için kullanılacak malzemelerin modellemesi ve üretimi modern tesisimizde üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Yük Sabitleme Halatları

Yük Sabitleme Halatları

Gerçek %100 polyesterden imal edilen ve içinde hiçbir dolgu malzemesi bulunmayan yük sabitleme halatlarımızın tamamı doğrusal kopmalarının ve sistem kopmalarının test edilmesi için TSE laboratuvarında çekme testine tabii tutulmakta ve gerçek değerleri üzerinden son kullanıcı olan siz değerli müşterilerimize sevk edilmektedir. Hali hazırda 400 KG’den başlayarak 7,500 KG’ye kadar ürün imalatı ve satışını yapmak ile birlikte özel üretim ürünlerimizde bulunmaktadır. Tüm halatlarımız sistem olarak kullanıldığında iki katı mukavemet vermektedir.

Ürün Özellikleri

  • %100 yerli ürün.
  • TSE laboratuvarlarında test edilmiş ürün.
  • Kullanıcı dostu ve malzemelerinize zarar vermeyen ürün.
  • 30 mm ila 50 mm arasında kullanım çeşitliliği.
  • 400 kg ile 7500 kg arası kullanım çeşitliliği.
  • Sertifikaları sürekli yenilenen ürün.
  • Çevre dostu ve geri dönüşüme uygun ürün.
  • Maliyet avantajı sağlayan ürün.

Uygulama Görselleri

Tüm yük sabitleme kayışlarımız Ar-Ge ekibimizin yük sabitleme ve denizcilik sektörü ile bire bir kurmuş olduğu temas sonucu gözlemlenen problemler neticesinde modellendirilmiş ve özel hammadde karışımı ile de üretilerek son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. kayışlarımızın en belirgin özelliği çelik halatlara alternatik olarak tonajlı malzemeler içinde kullanılabileceği gibi işletmenize de zaman ve maliyet yararı sağlayacaktır.

Klasik anlayış içerisinde spanzet olarak tabir edilen ürünler belirli metrajlar ile satıldığından kısa mesafe de sabitlenen ürünleriniz için dahi ekstra maliyetler ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ancak, 100 metre halinde satılan yük sabitleme halatlarımız ile yükünüzün ölçüsü kadar kullanarak atıl malzeme kullanımının ve ekstra maliyetlerin önüne geçebilirsiniz.

admin

Yorumlar kapalı.