[safir_list]

[/safir_list]

Firmamız ; Lojistik, Denizcilik ve Yük Sabitleme sektöründe deneyim sahibi bir ekibin yan yana gelmesi ile 2018 yılında Ankara da üretim faaliyetine başlamıştır.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi sonucunda son kullanıcın en pratik hali ile güvenliği üst seviyede tutarak yük sabitlemesi ve yük kaldırması için kullanılacak malzemelerin modellemesi ve üretimi modern tesisimizde üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Üretimi tamamlanmış olan tüm ürünlerimiz %100 Yerli Üretim olma özelliğine sahip olmak ile birlikte belirli periyotlar eşiğinde TSE laboratuvarların da çekme ve kopartma testlerine tabii tutularak doğrusal kopmaları ve sistem kopmaları sertifikalandırılmakta ve raporlanmaktadır.

Çağdaş ve sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen firmamız sürekli olarak kendini geliştirmeyi hedefleyerek makine parkurunu revizyonlar yapmak suretiyle otomasyon sistemlerine dönüştürmektedir. Buna ilaveten Denizcilik ve Yük Sabitleme sektörünü yakinen takip eden Ar-Ge departmanımız geliştirmeye yahut model değiştirmeye müsait tüm ürünlerimizi zamanın ve kullanıcının tüm istekleri ile entegre olarak güncellemektedir.

Uzun vadeli planlamalar ile yük sabitleme ve yük kaldırma malzemeleri üretiminde bir marka olmayı hedefleyen firmamız; üretim merkezinin  verdiği konum avantajı ile gerek liman şehirlerine gerek ise de karayolu erişim güzergahlarına eşit orandaki yakınlığının gücü ile pazarlama faaliyetlerini arttırarak ve sahip olduğu stok gücünü mevcut hale getirerek bu hedefine ulaşmayı planlamaktadır.

1000 m2 kapalı ve 500 m2 açık alan ile müşteri talep ve ihtiyaçlarını hiçbir zaman karşılıksız bırakmamayı hedeflemiş firmamız her zaman planlı stok çalışmalarıyla hızlı ve güvenilir hizmet verme gayretinde olacaktır.